Na Walizkach

  • Wiadomości
  • Loty
  • Miejsca
  • Porady
  • Ludzie
  • Sprawdzony nocleg
  • Gadżety
  • Top 10
  • Krótkie wypady
Kierunki

Emirates oferują jeszcze więcej opcji podróży w RPA

17 listopada, 2020

Linie lotnicze Emirates i FlySafair ogłosiły porozumienie, dzięki któremu klienci mogą korzystać z niektórych połączeń na wybranych trasach w siatce FlySafair w RPA.

W ramach umowy Emirates i FlySafair umożliwią klientom korzystanie z jednego biletu i znakowania bagażu dla podróżujących z trzech bramek Emirates – Johannesburga, Kapsztadu i Durbanu do krajowych punktów FlySafair w RPA, takich jak Port Elizabeth, East London i George.

Klienci mogą również skorzystać z połączenia z bramkami FlySafair bez wracania do pierwotnego miejsca docelowego podczas lotu powrotnego do Dubaju. Mogą zarezerwować podróż w biurach Emirates i biurach podróży.

– Cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z FlySafair. Dzięki porozumieniu zwiększamy naszą obecność w RPA, zapewniając szereg połączeń dla naszych klientów. Razem z FlySafair otwieramy nowe możliwości podróżowania i większy wybór dla klientów pragnących podróżować po RPA. Z niecierpliwością czekamy na współpracę i wzmocnienie naszych relacji w przyszłości – podkreśla Badr Abbas, Starszy Wiceprezes ds. operacji handlowych w Afryce, Emirates.

– Dziś z radością ogłaszamy rozpoczęcie naszej współpracy z Emirates. Znakomita obsługa i rozległa sieć połączeń, które oferują Emirates są znane na całym świecie, a dzięki naszemu porozumieniu zapewniamy klientom jeszcze lepszą łączność podczas podróży – powiedział Kirby Gordon, dyrektor ds. Marketingu, FlySafair.

– Jesteśmy w bardzo dobrej sytuacji, dzięki której mogliśmy wznowić działalność już w czerwcu. Od listopada będziemy pracować na pełnych obrotach, co oznacza, że ​​będziemy obsługiwać nieco ponad 75% zdolności przewozowej w Republice Południowej Afryki. Ruch międzynarodowy jest nadal bardzo ograniczony ze względu na różne obowiązujące ograniczenia, ale z przyjemnością informujemy, że nastąpił powolny i stały wzrost liczby lotów krajowych. Oferujemy je m.in. w ramach naszej umowy z Emirates – dodał Kirby Grodon.

Linie Emirates od 1 października wznowiły loty do Johannesburga i Kapsztadu, a od 8 października do Durbanu. Obecnie obsługują 17 lotów tygodniowo do Republiki Południowej Afryki.

Emirates wprowadziły najwyższe środki bezpieczeństwa we wszystkich punktach styku, zarówno na pokładzie, jak i na ziemi. Linie lotnicze nadal budują popyt na podróżowanie wśród pasażerów, łącząc klientów przez hub w Dubaj z blisko 100 miejsc docelowych, a także budując więcej możliwości połączeń w RPA. Większa wygoda i elastyczność to wynik takich partnerstw jak tego z FlySafair.

źródło: tekst i zdjęcie informacja prasowa

Autor: redakcja

Comments

comments

Tags | Emirates, FlySafair
 0
Share Now

You Might Also Like

Dzieje się, Loty, Transport, Wiadomości

Ponad 62 tysiące pasażerów Emirates rusza na wakacje

25 czerwca, 2015
Dzieje się, Loty, Transport

Linie Emirates rozszerzą siatkę połączeń w Chinach

16 grudnia, 2015
Loty, Transport, Wiadomości

Emirates: jeszcze wyższy standard w klasie ekonomicznej

1 maja, 2015
Loty

Linie Emirates rozszerzają ofertę lotów do Kairu

11 sierpnia, 2017
Previous Post Nowe organy w katedrze św. Wita w Pradze zabrzmią w 2021 roku
Next Post Czeskie ozdoby świąteczne mogą się znaleźć na liście UNESCO

Video

Zapisz się do naszego Newslettera

Dwa razy w miesiącu będziesz otrzymywać wybrane promocje, ciekawe porady i dedykowane oferty.

    Hand Picked Posts

    • Afryka, Atrakcje, Kierunki, Miejsca, Porady, Relacje / Blogi, W podróży

      Casablanka i Rabat – nowoczesna strona Maroka!

      22 września, 2024
    • Marrakesz – co warto zobaczyć?

      6 września, 2024

    Tagi

    Air France atrakcje Azja bilet Boże Narodzenie cena Chopin Czechy Dubaj Emirates Finnair Gdańsk hotel jedzenie KLM konkurs Kraków lato Londyn lot lotnisko Lufthansa Modlin narty nocleg obniżka okazja pasażer PLL LOT podróż polska Poznań połączenie Praga promocja Ryanair samolot tani urlop wakacje Warszawa Wizz Air wyjazd wyprzedaż zima




    Obserwuj nas na Facebooku

    Archiwum

    meta

    • Zaloguj się
    • Kanał wpisów
    • Kanał komentarzy
    • WordPress.org

    strony

    • Cookie Policy
    • Nowa odsłona serwisu NaWalizkach
    • O nas
    • Regulamin
    • Reklama

    © 2020 Na Walizkach. All Rights Reserved. Designed by 022studio.pl