Na Walizkach

  • Wiadomości
  • Loty
  • Miejsca
  • Porady
  • Ludzie
  • Sprawdzony nocleg
  • Gadżety
  • Top 10
  • Krótkie wypady
Atrakcje, Zakupy

Stambuł: 23 dni zakupowego szaleństwa

18 marca, 2013

Stambulski Festiwal Zakupów (Istanbul Shopping Fest) przez 23 dni – od 8 do 30 czerwca 2013 r. będzie gościć entuzjastów zakupów i dobrej zabawy. Stambuł znany jest jako światowe centrum zakupów, mody, kultury i sztuki. Główną inspiracją dla tegorocznej edycji „Istanbul Shopping Fest” jest bajeczna kolorystyka tej wielkiej metropolii. W Stambule granat wysp, niebieska toń Zatoki Bosforskiej oraz zieleń okalająca Beykoz zlewają się w jedną harmonijną całość.  Turcja_Stambuł_zakupy_festiwal1

Przeceny i dobra zabawa w jednym miejscu

Istanbul Shopping Fest, który już od 2 lat zaskakuje pasjonatów zakupów oraz mody dużymi przecenami. Podczas trzeciej edycji wydarzenie wzbogacone będzie o mnóstwo niespodzianek oraz obecność wielu znanych osób, które stworzą atmosferę niezapomnianej zabawy. W ubiegłych latach w ISF udział wzięło wielu gości zarówno z kraju jak i z zagranicy.

W trakcie trwania tegorocznej edycji organizatorzy również spodziewają się ogromnego zainteresowania wydarzeniem. Podczas ISF większość sklepów oraz centrów handlowych znajdujących się na terenie Stambułu weźmie udział w wydarzeniach kulturalnych zaplanowanych w programie imprezy tak, aby każda osoba mieszkająca nad Bosforem mogła bez problemu wziąć w niej udział. Oprócz tego, że większość produktów nowego sezonu będzie tańsza nawet o 50%,  w każdą sobotę zarówno po europejskiej jak i azjatyckiej stronie miasta będą organizowane vipowskie wieczory zakupowe.

Karta ISF Prepaid dla gości z zagranicy

Podczas ISF mającego na celu uczynić Stambuł jednym ze światowych centrów zakupowych, turyści z zagranicy zetkną się z ogromną ilością atrakcyjnych przecen, skorzystają również z uroków opcji TaxFree i odbiorą zwrot części nadpłaconego podatku VAT w centrach handlowych oraz w niektórych punktach TaxFree rozmieszczonych w wielu miejscach Stambułu.

Stambuł_Turcja

Ponadto organizatorzy ISF podczas tegorocznej edycji festiwalu przygotowali dla gości z zagranicy jeszcze jedną usługę. Chodzi o kartę ISF PrePaid, dzięki której turyści nie będą musieli nosić przy sobie gotówki. Ponadto dla posiadaczy karty PrePaid przewidziano dodatkowe zniżki oraz niespodzianki. Fakt, iż turyści będą mogli wpłacić swoje pieniądze na kartę PrePaid w znaczny sposób zwiększy bezpieczeństwo przeprowadzanych przez nich transakcji. Co więcej, karty te mogą być używane później na całym świecie.

Wszystkie informacje oraz aktualizacje związane z Istanbul Shopping Fest, ISF Prepaid Kart, atrakcjami, markami oraz centrami handlowymi biorącymi udział w imprezie odnajdą państwo na stronie internetowej oraz na oficjalnych profilach ISF na portalach społecznościowych:

http://www.istshopfest.com
http://facebook.com/istshopfest
http://twitter.com/istshopfest

źródło: informacja prasowa

Autor: redakcja

Comments

comments

Tags | Istanbul Shopping Fest, przecena, Stambulski Festiwal Zakupów, ubrania, zakupy
 0
Share Now

You Might Also Like

Atrakcje, Europa, Zakupy

Święta w Bratysławie

15 listopada, 2010
Atrakcje, Europa, Zakupy

Wielkanocne jarmarki w Czechach

1 kwietnia, 2011
Europa, Transport, Zakupy

Karkonosze Regioncard – propozycja dla oszczędnych turystów

4 czerwca, 2012
Atrakcje, Europa, Loty, Wiadomości

Wizz Air razem z VisitBritain będą promować Wielką Brytanię wśród polskich turystów

10 września, 2012
Previous Post LOT: Dreamlinery mogą latać w sezonie letnim!
Next Post Podróże biznesowe Polaków – najczęściej krótko i po kraju

Video

Zapisz się do naszego Newslettera

Dwa razy w miesiącu będziesz otrzymywać wybrane promocje, ciekawe porady i dedykowane oferty.

    Hand Picked Posts

    • Porady

      Jak podróżować z PKP Intercity podczas epidemii

      6 maja, 2020
    • Porady

      Koronawirus. To kraje, do których nie powinieneś jechać!

      24 lutego, 2020

    Tagi

    Air France atrakcje Azja bilet cena Chopin Czechy Dubaj Emirates Finnair Gdańsk hotel jedzenie KLM konkurs Kraków lato Londyn lot lotnisko Lufthansa Modlin narty nocleg obniżka okazja pasażer PLL LOT podróż polska Poznań połączenie Praga promocja Ryanair samolot tani urlop wakacje Warszawa Wizz Air Wrocław wyjazd wyprzedaż zima




    Obserwuj nas na Facebooku

    Archiwum

    meta

    • Zaloguj się
    • Kanał wpisów
    • Kanał komentarzy
    • WordPress.org

    strony

    • Cookie Policy
    • Nowa odsłona serwisu NaWalizkach
    • O nas
    • Regulamin
    • Reklama

    © 2020 Na Walizkach. All Rights Reserved. Designed by 022studio.pl