Miłosny kurs na Szwecję – promocja Stena Line

Walentynki. Najgorętszy dzień roku w samym środku kalendarzowej zimy. Czas, w którym najważniejsza jest bliskość. Warto przedłużyć ten dzień i nadać mu niezapomniany charakter. Z tej okazji Stena Line zaprasza na romantyczne rejsy do Szwecji. Ożywcza bryza spokojnego morza, szybujące mewy i szkierowy brzeg gdzieś hen na horyzoncie. Tutaj odkryjesz, czym tak naprawdę jest miłość.

Czy można wyobrazić sobie piękniejszą oprawę dla chwil spędzonych we dwoje, niż zachodzące słońce nad morskim horyzontem? Z całą pewnością przed Tobą najbardziej romantyczny weekend roku, dlatego warto spędzić go na pełnym morzu!

Najlepsi barmani przygotują oszałamiające walentynkowe drinki, które uderzą Wam do głowy! W czasie rejsu czeka wiele atrakcji, a w Karlskronie, mieście wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO, niezapomniane wrażenia turystyczne. Spacer tylko we dwoje wśród kolorowych domków urokliwymi uliczkami lub autokarowa wycieczka z przewodnikiem pokazująca piękno tego regionu Szwecji.

Wieczorem będziecie mogli odpocząć w hotelu w centrum Karlskrony lub na promie w wygodnej kabinie z łazienką. Na promie Stena Spirit znajduje się Pure Nordic SPA – pływający salon odnowy biologicznej z przepięknym widokiem na morze. W tym miejscu we dwójkę możecie cieszyć się sauną, gorącymi kąpielami i aromatycznymi prysznicami. Wachlarz egzotycznych zabiegów i masaży pozwoli Wam odzyskać równowagę ducha i ciała po nocy pełnej emocji.

Jedną ze specjalności Pure Nordic SPA jest masaż pianą, czyli wyjątkowa ceremonia masażu w pachnącej pianie. Zabieg głęboko oczyszcza, odżywia i regeneruje skórę, usuwa toksyny i uboczne produkty przemiany materii. Na zakończenie zostaje wmasowany olejek aromaterapeutyczny o właściwościach pielęgnacyjnych i działaniu pobudzającym lub uspokajającym.

Wśród innych atrakcji promu Stena Spirit znajdują się także: C-View Bar – klub nocny z dyskoteką i barem, Riva Bar – klasyczny lokal z wyborem drinków i włoskich przekąsek oraz Barista Coffee House – najprawdziwsza kawiarnia na środku Bałtyku.

Na pokładzie znajdują się również 3 restauracje serwujące najwspanialsze dania z lubczykiem, przygotowane specjalnie na Dzień Zakochanych. Warto też zajrzeć do sklepu, gdzie kupicie pachnący, walentynkowy prezent swojej drugiej połówce.

Walentynki na morzu

Cena promocyjna od 199 zł za 2 osoby zawiera:

  • rejs promem do Szwecji i z powrotem;
  • nocleg w kabinie 2-osobowej z łazienką;
  • rozrywkę na promie.

Wypłynięcie: 10.02 | 11.02, 09:00 i 21:00

 

Walentynki w Szwecji

Cena promocyjna od 299 zł za 2 osoby zawiera:

  • rejs promem do Szwecji i z powrotem z jednodniowym pobytem w Karlskronie;
  • 2 noclegi w kabinie 2-osobowej z łazienką;
  • rozrywkę na promie;
  • w wybrane dni możliwość zwiedzenia zabytkowej Karlskrony
    z przewodnikiem (odpłatnie);
  • ubezpieczenie NW i KL.

Wypłynięcie: 09.02 | 10.02 | 12.02

Więcej informacji na www.stenaline.pl

No reviews yet.

Leave a Reply